PREČO SOM KÝM SOM?

Viac ako 90% osobnosti si formujeme v rannom detstve, čo nás ovplyvňuje po celý život. Prednáška pre každého, kto chcete pochopiť prečo je kým je a čo s tým môže urobiť ďalej.

Chcete pochopiť Vaše vzťahy? Prečo sa k Vám partner správa určitým spôsobom, či prečo priťahujeme do života podobné typy partnerov, kolegov alebo ľudí, ktorí nám nie sú až tak po chuti? 


Generácie našich predkov nám odovzdali množstvo kvalít, a zároveň aj ohromné množstvo chybných vzorcov, strachov, archaických presvedčení a traumatických zážitkov. Všetky nedoprežívané situácie z rodu a z našej minulosti na nás tlačia a vytvárajú problémy v ,,dospeláckych" životoch. Pokiaľ ich nepochopíme a nespracujeme, prechádzajú automaticky na naše deti. Pokúsme sa spoločne nájsť možné príčiny našich problémov v minulosti.

PREČO SOM KÝM SOM?

webinár 29. november 2020 (nedeľa) 18:00-20:30

  • rôzne ÚROVNE VEDOMIA a prislúchajúce emócie
  • NEKRITICKÁ hypnotická myseľ dieťaťa a jej vplyv na dospelosť
  • VÝCHOVNÉ MODELY súčasnoti i z pohľadu histórie
  • ZDRAVÝ RODINNÝ MODEL, ktorý zväčša chýbal
  • VÝVOJ nášho MOZGU a vnímania sveta do 7 rokov
  • posvätné i detské zranenia duše a KOMPENZAČNÉ PROGRAMY MOZGU v dospelosti
  • ARCHAICKÉ PRESVEDČENIA deštruujúce náš život, vzťahy, zdravie i financie..
  • diskusia - PÝTAJTE SA na to, čo Vás zaujíma

V minulosti som bola prevažne bola naprogramovaná tak, že mi niektoré veci prišli prirodzené napr. že zdravie je najdôležitejšie, potrebujem dosiahnuť nejaké vzdelanie aby som niečo dokázala, nájsť si poriadnu prácu aby som dosť zarobila a mala sa dobre.. Mojim rodičom na tom záležalo, preto, niet divu, že mi dopriali mnoho možností k športu či ukotvenia zdravia a kvalitného vzdelania. Zatiaľ, čo mi zdravie slúžilo a vzdelávanie som si zamilovala, v ostatných oblastiach života som stagnovala. Hľadala som 🔑 k tomu, prečo tomu tak je? A rada by som sa s Vami podelila o to ako nás nevinné vnímanie ,,niečoho, poriadne a dosť" oberá v živote o tak mnoho.. POZOR: Seminár nie je venovaný kritike rodičov, práve naopak, každý nás viedol najlepšie ako vedel, len doba, informácie a poznatky sa zmenili a my môžeme chcieť pre seba i naše deti viac

KEDY: 29. november (nedeľa) 2020 o 18:00-20:30

Webinár bude možné sledovať len online, nie zo záznamu.

KDE: webinár, kdekoľvek na svete sa nachádzate postačuje Vám pripojenie na internet. V deň konania webináru Vám na e-mail prídu prihlasovacie údaje na webinár spolu s pracovným materiálom. Sledovať ho môžete na počítači, tablete i mobile, alebo jednoducho len počúvať pri domácich prácach.

CENA: zDARma 

Mgr. Sandra Kos Dzian - konzultantka terapeutka a koučka so špecializáciou na transformáciu, vzťahovú dynamiku a rozvoj detí. Primárne sa venujem pohľadom neurovied, epigenetiky a energopsychológie. Som autorkou 4 vzdelávacích programov na transformáciu vedomia, zvládanie emočných reakciízlepšenia vzťahov.

 

Celé technologické zabezpečenie webinára, mi bez nároku na honorár zabezpečuje web live.upcoming.sk Patrí im veľké ďakujem!

Prihlásiť sa môžete TU⬇⬇⬇ Po prihlásení si skontrolujte e-mail - priečinky Reklama aj Spam.

21. decembra príde k veľkej zmene, ktorú ako ľudstvo i jednotlivci pocítime na fyzickej, emocionálnej, duševnej alebo mentálnej úrovni. Táto transformácia je cyklická, nevyhnutná a predchádzal jej celý rok, vlastne viac rokov, no tento rok to pociťujeme už NATVRDO, ako akýsi žmýkací program na práčke, kedy sa buď všetko nepotrebné odstredí alebo ostane späté. Zrejme mnohí z nás cítia nielen vo fyzickom svete (financie, práca, vzťahy či telo), ale i vo Vašom vlastnom vnútornom mentálnom či emocionálnom, že sa potrebujeme rôznych vecí, návykov, vzorcov či reakcií ,,zbaviť" - odstrediť ich. 

Vesmír je dynamický a podporuje najmä 2 základné energie - energiu RASTU alebo odumierania. Energia rastu by sa dala chápať ako pohyb vpred, zmena... Energia odumierania ako stagnácia, státie na mieste, opakovanie tých istých vzorcov, keď sa nehýbeme vpred. Krátkodobo to síce nepociťujeme ako problém, ale v podstate odumierame. Presne ako zabudnuté prádlo v práčke. Každá domáca gazdiná mi dá za pravdu, že keď vlhké prádlo stojí bez pohybu dlhšie v práčke ostáva zatuchnuté a je ho poriadne cítiť...

Momentálne by sme mali nazrieť hlbšie a pozametať z našich útrob. Predsa len, zatuchnuté prádlo z práčky nezačne voňať len preto, že na neho strekneme parfém a ak áno, tak to bude len na chvíľu. Čas na veľké, poctivé upratovanie nášho vnútra je práve tu a teraz.