Pochopili sme hojnosť?

I o tom ako mi hranice priniesli hojnosť klientov.

Možno sme to celé nepochopili.. Možno sa nemusíme sťažovať, že ceny rastú a za všetko treba platiť. Možno sa to deje preto, že ľudia sa sťažujú a nepochopili, že platiť ➡️ oceniť ➡️výmena energie🔄 Možno ceny rastú lebo výmena energie sa netočila prirodzene. Možno je to výučba.. Možno ,,nič nie je zadarmo” preto že ani nikdy zadarmo nebolo.. maximálne zaDARmo😊 Pritom sa zabudlo na to, že tomu oceneniu dávame energiu i vo forme emócií - zlosť a frustrácia sa preniesla na ,,peniaze”. Možno keby sme začali oceňovať ľudí vôkol nás, ceny by nemuseli rásť vo výučbe vesmíru, keby sme to pochopili bez narušenia kolobeh.

Možno si teraz niekto povie ale kedysi.... ale je dnes 😊 ...a možno keby niekto skúsil navrhnúť inú výmenu energie, možno by to fungovalo. Ceníš si moju prácu menej než jogurt či cestoviny v potravinách? Nič sa nedeje, je to úplne v poriadku, každý má iné priority, no nečakaj že kolobeh energie sa ti na strane ,,nepriorít” bude točiť ďalej. Naučme sa dávať a budeme i prijímať. Energia može mať rôznu formu. Doležité je NEDRZAŤ kolobeh kruhu. Keď ho niekde zastavíš, prečo čakáš, že sa ti niekde vráti? Zastal tam kde si sa ty rozhodol aby zastal⛔️Či už pri potravinách, drogérii, gastroslužbách, vzdelaní, voľnom čase, zdraví...či štažnostiach?.. Kde ho potrebuješ uvoľniť? Je to na tebe. To či máš alebo nemáš je na tebe. Duch žije v hmote úplne prirodzene, na to sme tu.. To či oddelíš ducha od hmoty je na tebe. Aj tak, aj tak sme skvelí💗 Akékoľvek limity sme si nastavili, možeme ich kedykoľvek uvoľniť.. Možeš zastať pri nemám.. možeš sa pýtať prečo, ale aj nemusíš..☺️

,,Sandra rád by som sa posunul, vyliečil...ALE...."
❓ideálne nechcem nič obetovať.. (v poriadku i to je možnosť)
❓robím neustále to isté dookola, očakávam iný vysledok a nechcem nič zmeniť (v poriadku i to je možnosť)
❓sebarozvoj a alternatívne spôsoby liečenia beriem ako útratu, nie ako INVESTÍCiU DO SEBA (v poriadku i to je možnosť)
❓očakávam výsledky bez úsilia, alebo skúsim 1-2 dni a keď sa nedarí vzdávam sa, lebo ,,to nejde” (v poriadku i to je možnosť)
❓rád si hrám na obeť okolností a všetkých okolo (v poriadku i to je možnosť)
❓nechcem prevziať zodpovednosť (v poriadku i to je možnosť)
❓očakávam, že máte zázračnú paličku, ktorou ma za hodinu zbavíte všetkých nánosov, ktoré som neriešil 30-50 rokov, ideálne termín - ešte dnes, aby som už od zajtra nemusel nič urobiť a žiť šťastný život🙃

Pred cca 2mi rokmi som si povedala, tak toto sú klienti, ktorí ku mne nepatria, jednoducho spolu nebudeme rezonovať. Nemám im čo ponúknuť🤷🏻‍♀️ rešpektujem a chápem, rýchlosť i rôznorodosť cesty každého z nás, avšak rešpektujem i seba, svoj čas, energiu a lásku, ktorú do svojej roboty vkladám. Nájdite rozdiel:
❓Potrebujem aby ste ma..
✅Chcem byť ..🤪

HRANICE - som nesmierne vďačná, že vyššie popísané som si nastavila a spracovala tak, že ich nepriťahujem🙏🏽🙏🏽😊 Ak i zablúdia na moju stránku, či soc.siete, dlho nepobudnú. Sami pocítia, že im nedám čo POTREBUJÚ🤷🏻‍♀️

Viete si predstaviť, že by ste si mohli v práci nastaviť, akí ľudia vás budú vyhľadávať? Že ak robíte (pre mňa veľmi záslužnú prácu v obchode s láskou) budú k vašej pokladni chodiť len vysmiatí zákazníci, ktorí vedia pozdraviť? Alebo pracujete na call centre a vám sa dovolajú príjemní klienti, ktorí ak i riešia problém, nesprávajú sa ako nadradené hovädá? 😋 Sú vaši zákazníci, akí chcete aby boli? JE TO MOŽNÉ..

Pozrite do zrkadla a spýtajte sami seba: Môžem ja chcieť ,,takých” klientov? Som ja tá vysmiata príjemná osoba k iným? Keď riešim problémy ja, ako pristupujem k ľuďom na call centre?

Ak máš pocit, že chceš popracovať na hojnosti, je súčasťou programu 84 krokov s mojím denným živým sprievodom.