Biogeometria

Veda založená na viac než 50 ročnej štúdii rezonancie tvarov, čísiel, farieb a harmonizácii tela i prostredia, v ktorom žijeme.
1. a jediný študovaný biogeometrik v SR.

Znaky BioSignatures v jedinečnej konfigurácii pomáhajú udržiavať naše telo v rovnováhe a zlepšovať funkciu jednotlivých orgánov. Generujú rezonanciu, ktorá pri vstupe do elektromagnetického poľa človeka dokáže zlepšovať tok energie, podobne ako aj čínska medicína pri ovplyvnení meridiánov. Každý znak je jedinečný svojím tvarom i energiou, pričom dokonale kopíruje energetický tok jednotlivých funkcií organizmu, čo spôsobuje harmonické zosilnenie tela🤸‍♂️a tým odstraňuje jemné energetické blokády, obnovuje správny tok energií a navodzuje rovnováhu v tele. Niektoré znaky majú funkciu ochrany pred nežiaducimi vplyvmi prostredia. 

Oblečenie, ktoré sme mesiace testovali, jednoducho povedané podporia prúdenie vitálnej energie v orgánoch a v celom tvojom tele, pričom vytvárajú efektívnu ochranu pred pôsobením elektrosmogu, žiarením wi-fi alebo udržujú energiu, o ktorú často prichádzame vplyvom prostredia a pri kontakte s ľuďmi. Následne ju vieme zúžitkovať smerom, ktorý sami chceme.

Presný popis a funkcionalitu jednotlivých tričiek a mikín nájdeš v obšírnejších popisoch po rozkliknutí jednotlivých variánt nižšie.

Kúpou bio-signitures tričiek podporuješ organizáciu Ja som láska zabezpečujúcu humánnejší prístup a kvalitnejší život zvierat i planéty Zem na strednom Slovensku v centre, ktoré aktuálne budujeme.

Do čoho okrem harmonizácie orgánov a ochrany energie investuješ?

Všetko naše oblečenie disponuje certifikátom GOTS 🌿zaručujúcim etickú výrobu, z ekologicky pestovanej bavlny za použitím nízkej spotreby vody, bez pesticídov, fungicídnych prípravkov, hnojív či látok, škodiacich životnému prostrediu. Tričká sú vyrábané podľa princípov FAIR TRADE🤗v súlade s ľudskými právami, kedy je vytvorené pre zamestnancov zdravé a bezpečné pracovné prostredie, s férovou odmenou, bez nútenej a detskej práce. Pri výrobe sa používajú len materiály rastlinného pôvodu a všetky použité farby aj pomocné materiály sú vegánske. Certifikát PETA-Approved Vegan 🐕 garantuje výrobu bez testov na zvieratách. Môžeš byť istá/ý, že kupuješ 100% ekologický a etický produkt 🌏

Kategórie
Špeciálny bio-geometrický revitalizér vody zo 100% bambusu slúži na zlepšenie štrukturálnych vlastností vody. Ideálne položiť naň vodu, čaj a iné tekutiny v sklenenej fľaši či pohári a po nabití ju do 10 min vypi.
Bio-geometrická fľaša vďaka bioznakom, ktoré sú na nej umiestnené, mení štruktúru vody a tým sa voda stáva prospešnou pre naše telo a generuje BG3 energiu. Štruktúra vody sa mení na prospešnú už po 3 minútach.
Autá, či si to uvedomujeme alebo nie, generujú veľké množstvo elektrosmogu. Bio-geometria ponúka možnosť upraviť oslabujúce žiarenie a pole do miery, aby bolo pre organizmus prospešné. Balenie obsahuje 2ks nálepiek.
Špeciálny bio-geometrický revitalizér vody slúži na zlepšenie štrukturálnych vlastností vody. Ideálne položiť naň vodu, čaj a iné tekutiny v sklenenej fľaši či pohári a po nabití ju do 10 min vypi.
Živicové nálepky s bio-signatures zamedzujú vplyvu cudzích energií, elektrosmogu a wi-fi žiarenia a harmonizuje jednotlivé orgány tela.
Kvalitné mikiny ťa zahrejú v chladnejšom počasí a znaky biogemoterie vyladia tvoje energetické pole a vytvoria ochranu pred vstupom nízkovibračných energií, a elektrosmogu či wifi žiarenia.
Dámske tričko v klasickom alebo jemne oversize strihu zabraňuje vstupu nežiadúcich energií a elektrosmogu do vášho energetického poľa a harmonizuje jednotlivé orgány tela.
Vďaka pánskej polokošeli si vyladíš svoju energiu a zároveň dosiahneš elegantný štýl. Na výber si z ochrannej alebo harmonizačnej varianty.
Dámske tielko je ideálne riešenie či už v zime pod oblečenie alebo v lete len tak. Poskytuje dokonalú ochranu a vylaďuje energie v tele, aby si mala svoju energiu chránenú pred neželaným vplyvom okolia.
Jedinečné tričko pre ženy i mužov. Symboly revitalizujú a vylaďujú energie v tele, čím aktivujú a posilňujú samoliečiacu schopnosť. Zadný kruh je zameraný na harmonizáciu energií jednotlivých orgánov. Znak na srdci je špeciálne na posilnenie imunity 🌿
Biogeometrické tričko pre ženy i mužov so špeciálne navrhnutými symbolmi na ochranu. Zamedzuje vstupu cudzích nízkych energií do tvojho poľa a súčasne úbytku skrz wi-fi či elektrosmog. Prirodzene udržuje tvoju vitálnu energiu, pričom znak na srdci vyžaruje všeobecnú rovnováhu ☯
Ochranné alebo harmonizačné tričko pre našich najmenších. Zabraňuje vstupu cudzích energií a wi-fi žiarenia, alebo harmonizuje jednotlivé orgány tela. Odporúčame nosiť ako pyžamko, aby biogeometrické znaky ,,pracovali” počas spánku niekoľko hodín denne💤
Symboly revitalizujú a vylaďujú energie, pričom aktivujú a posilňujú prirodzenú samoliečiacu schopnosť tela. Zadný kruh je zameraný na harmonizáciu energií jednotlivých orgánov. Znak na srdci je špeciálne na posilnenie imunitného systému 🌿
Máš pocit, že v prostredí, kde sa pohybuješ cítiš úbytok energie? Si obklopený wi-fi či elektrosmogom? Jednou z možností ochrany je biogeometrické tričko so špeciálne navrhnutými symbolmi. Udržuje tvoju energiu a podporuje zamedzeniu jej úbytku. Znak na srdci vyžaruje všeobecnú rovnováhu ☯