Srdečný rytmus Zeme

Schumannove rezonancie a ich meranie

Extrémne energetické výkyvy frekvencie Zeme pomáhajú ľudstvu PREBUDIŤ SA.

Spomeň si na dobu, keď si sa ocitol/a zhypnotizovaný prostredníctvom otroctva v práci, ktorú si nemal rád či činností, ktoré si rutinne vykonával. Mal si pocit, že to robiť musíš, lebo peniaze, lebo hypotéka, lebo rodina, lebo patrí sa....a predsa potrebujem na základné prežitie... Mnoho ľudí, vrátane tých, ktorí čítajú tento článok, si uvedomilo, že je niečo naozaj divné na tom, ako sa na tejto dobe na planéte vzorcovo, nevedome žilo (a mnohým i žije).

V dávnym dobách Indovia nazvali frekvenciu Zeme ➡️ Óm. Prirodzený srdcový rytmus matky Zeme je známy aj ako Schumannova rezonancia. Schumannove rezonancie sú v podstate globálnymi elektromagnetickými rezonanciami vyvolanými buď výbojmi bleskov v dutinách utváraných zemským povrchom a ionosférou alebo atmosférou? - tlkot srdca Zeme♥️

Po mnoho rokov táto rezonančná frekvencia veľmi ľahko oscilovala okolo stabilných 7,83 Hz. V 2014 však došlo k zmene. Monitory ruského systému vykázali náhly nárast aktivity okolo 8,5 Hz. Odvtedy še už zaznamenali dni, kedy Schumannova frekvencia Zeme🌍 vzrástla nad 20 Hz.

Schumannova rezonancia sú kvázi trvalé elektromagnetické vlny, ktoré sa tvoria v tomto priestore. Samozrejme nie sú prítomné úplne stále. Na to, aby boli pozorovateľné, musia byť nejako vyburcované. Schumannova frekvencia sa „ladí“ s alfa a theta vlnami ľudského mozgu, takže jej zrýchlenie býva dôvodom, prečo často mávame pocit, že čas zrýchlil a udalosti a zmeny v našich životoch sa odohrávajú rýchlejšie.

Tieto nové rezonancie prirodzene korelujú s ľudskou mozgovou aktivitou. Znamená to teda, že sa meníme. A ešte sa meniť poriadne budeme. V súčasnej dobe na Zemi nie je jediná osoba, ktorá by necítila aspoň jeden zo zvláštnych a západnou medicínou nevysvetliteľných fyzických príznakov, vďaka ktorým sa miestami cítime mierne nepríjemne, ubolene alebo emočne rozladene. Mnohí ľudia nechápu, prečo k tomu dochádza a niektorí idú k lekárovi, aby zistili, či s nimi nie je ,,niečo zle". Lekári však zistia jedine to, že sa údajne jedná o fenomén nevysvetliteľných „psychosomatických“ javov. Existujú vedecké dôkazy o tom, že sa na našej Zemi sa deje niečo, čo s nami občas pekne zatrasie.

Hoci existencia Schumannovej rezonancie je vedecky potvrdeným faktom, len veľmi málo vedcov si je vedomých jej dôležitosti ako akejsi ladičky života. POZOR➡️ nejde jednoducho len o fenomén spôsobený bleskami v atmosfére alebo výbojmi z dutín Zeme, ale o veľmi dôležitú trvalú elektromagnetickú vlnu, ktorá funguje ako frekvencia na pozadí, ovplyvňujúca biologické procesy v mozgu cicavcov.

Práve ľuďom vrhnutým do otrockého systému, môže poskytnúť srdečný rytmus Zeme vykúpenie. Na úrovni nášho Matrixu je 1% ľudí, ktorí túžia ovládať 99% ľudí na celej planéte. Nemajú uvedomelosť ani schopnosť pohybovať sa v týchto vyšších frekvenciách, ako niekto kto je vedomý a vedome sa rozhodol, že viac nebude otrok pod riadiacim systémom. Nakoniec tí, ktorí zvýšia svoju fyzickú frekvenciu tela na svoje vyššie vedomie, môžu vystúpiť z 3D matrixu a prekonať tých, ktorí si ich želajú ovládať na mnohých úrovniach.

Ako som spomínala v prednáške Čas prebudenia, ktorá bude zanedlho dostupná na mojom Youtube, frekvencia Zeme porastie a my s ňou☺️⤴️

Pokiaľ ste citliví na energie, alebo pociťujete výrazné fyzické symptómy, potom sa vám môže hodiť táto znalosť. Môžeš si totiž kedykoľvek overiť, či tvoje pocity boli spôsobené výkyvom v rezonančnom poli, alebo treba hľadať príčinu niekde inde. Nižšie ti prikladám príklad grafu, zachytávajúceho Schumannovu rezonanciu. Zelená farba ukazuje, čo sa ešte považuje za normálne pulzy elektromagnetickej frekvencie. Biele miesta ukazujú na abnormálne správanie a to sú chvíle, kedy reagujú živé organizmy a kedy je mnohým ľuďom nedobre. Čím širšie je biele pásmo, tým dlhšie trvá výbojová vlna. Obvykle, keď sa nič nedeje býva modrý s niekoľkými zelenými miestami, ale neobsahuje žiadnu bielu. Keď obsahuje bielu Zem🌍 sa skutočne rozvibrováva (a tým i odstreďuje všetko nefunkčné). Minulý víkend sme to mali možnosť pocítiť na vlastnej koži🔑

Pokiaľ si chceš posvietiť na Schumannovu rezonanciu bližšie osobne i Ty, môžeš tak urobiť s app SchumannResonance.

S láskou

Sandra 🤍